Pracownik Produkcji - pracujesz 14 dni a zarabiasz jak za cały m-c

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • montaż detali.

Nasze wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym (12-godzinnym) 2 dni pracy, 2 dni wolnego, 3 dni pracy, 3 dni wolnego

Oferujemy:

  • ciekawy system pracy - pracujesz tylko 14 dni a zarabiasz jak za cały miesiąc (oszczędzasz na kosztach dojazdu)
  • wynagrodzenie z premiami oraz nadgodzinami może wynieść nawet 2500 na rękę
  • dopłatę do transportu (do 150 zł) lub bezpłatny dojazd do pracy z Cieszyna, Skoczowa
  • OFERUJEMY DODATKOWO ATRAKCYJNE PREMIE ZA POLECENIE PRACOWNIKA - jeżeli polecisz 3 osoby to możesz zarobić prawie 1000 PLN
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia bezpośrednio do klienta,
  • zatrudnienie na pełen etat, premie i dodatki do wynagrodzenia,
  • praca dla kobiet i mężczyzn
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet lojalnościowo-motywacyjny (Adecco+Club- Atrakcyjne zniżki u ponad 700 partnerów),
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU, kartę sportową,

Ponadto:

  • opłacamy składki ZUS,
  • gwarantujemy urlop i świadczenia,
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji.

Oferta pracy tymczasowej.
Zachęcamy do aplikowania na ofertę przez przycisk "Aplikuj"

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: OM/10/2017/HUB
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.