Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

Pracownik Produkcji - pracujesz 14 dni a zarabiasz jak za cały m-c !!!

Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów, Mazańcowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Praca również dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:
  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • montaż detali.

Nasze wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym (12-godzinnym) 2 dni pracy, 2 dni wolnego, 3 dni pracy, 3 dni wolnego.

W zamian za Twoją pracę możemy Ci zaoferować:
  • ciekawy system pracy - pracujesz tylko 14 dni a zarabiasz jak za cały miesiąc (oszczędzasz na kosztach dojazdu),
  • wynagrodzenie z premiami oraz nadgodzinami może wynieść nawet 2500 na rękę,
  • dopłatę do transportu (do 150 zł) lub bezpłatny dojazd do pracy z Cieszyna, Skoczowa,
  • oferujemy dodatkowo możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych i otrzymania nagrody 325 zł za każdą polecona osobę (2 osoby 650 zł, 3 osoby 975 zł, możesz polecić nieograniczoną ilość osób),
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia bezpośrednio do klienta już po 4-5 miesiącach pracy,
  • zatrudnienie na pełen etat, premie i dodatki do wynagrodzenia,
  • praca dla kobiet i mężczyzn,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU, kartę sportową,
  • konkursy z nagrodami,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet lojalnościowo-motywacyjny (Adecco+Club-atrakcyjne zniżki u ponad 700 partnerów).

Ponadto pracując z nami:

  • masz umowę która liczy Ci się do stażu pracy,
  • masz odprowadzane wszystkie składki na ubezpieczenie społeczne oraz zdrowotne,
  • nie płacisz za udział w rekrutacji.

TWOI ZNAJOMI RÓWNIEŻ POSZUKUJĄ PRACY?
POLEĆ IM NASZĄ OFERTĘ!
DZIĘKUJEMY! :)

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą zadzwoń: 723 193 136
Możesz wysłać również SMS o treści:"PRACA "-oddzwonimy.
Wyślij CV za pomocą funkcji "Aplikuj".

Zapraszamy!

Numer referencyjny: OM/05/2018/HUB

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji