Pracownik produkcji / Pracownik montażu

W&F Detacheringen

Eindhoven, zagranica

W&F Detacheringen W&F Detacheringen W&F Detacheringen
W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Miejsce pracy: Eindhoven

Obowiązki:
Produkcja oraz montaż drewnianych skrzyń ( opakowań )
Przeznaczonych do transportu ciężarowego, lotniczego lub morskiego.
Produkowane opakowania robione sa na miare pod dany produkt.

Wymagania:
• zdolności manualne,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• zaangażowanie.

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO,
• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
• dobre warunki mieszkaniowe,
• transport z miejsca zakwaterowania do pracy,
• ubezpieczenie zdrowotne,
• opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy