Pracownik produkcji (prace manualne)

Logart

Warszawa, Targówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy chętnych osób do podjęcia stałej współpracy w obszarze produkcji.

Wymagania

  • Wyrażasz gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Szukasz stałego zatrudnienia w obszarze produkcji
  • Posiadasz zdolności manualne

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Pełen pakiet socjalny obejmujący między innymi: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, deputat firmowy, karty przedpłacone
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji