Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji - praca w godz. 7-15

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław, Oława

OBOWIĄZKI

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn i narzędzi
  • wykonywanie czynności w określonym czasie z zachowaniem paramentów jakościowych
  • przestrzeganie regulaminu wewnętrznego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

WYMAGANIA

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • chęć do pracy i doskonalenia swoich umiejętności
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • swoją ofertę kierujemy do każdego, niezależnie od posiadanego wykształcenia i doświadczenia

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2 100 zł brutto
  • po okresie próbnym włączenie do atrakcyjnego systemu premiowego
  • dla osób chętnych możliwe płatne nadgodziny
  • bezpłatny dojazd do miejsca pracy z Oławy i okolicznych miejscowości
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.