Pracownik produkcji-praca sezonowa dla studentów!

Work Service Express

Urk, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Urk »

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Miejsce pracy: HOLANDIA

Szukasz pracy na wakacje ?

Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych - Jesteś nam potrzebny!

Obowiązki:

  • Czyszczenie ryb za pomocą noża - ryby są wstępnie czyszczone maszynowo
  • Sortowanie, pakowanie, ważenie ryb
  • Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/na magazynie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy za granicą

Oferujemy:

  • Długoterminową umowę o pracę dla najlepszych pracowników
  • Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie około 970 EURO/Netto po odliczeniu kosztów za mieszkanie i ubezpieczenie
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!