Pracownik produkcji - praca od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

OBOWIĄZKI

• Kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych
• Przestrzeganie karty produkcji oraz karty kontroli
• Dbanie o bezpieczeństwo na hali produkcyjnej (BHP)
• Zapewnienie ciągłości pracy maszyn
• Współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA

• Doświadczenie w pracy przy produkcji
• Chęć do pracy i zaangażowanie
• Sumienność i dyspozycyjność
• Umiejętność operowania maszynami
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

OFERUJEMY

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• Wynagrodzenie w wysokości 2 345 zł brutto miesięcznie (13,96 zł/h)
• Premie uznaniowe 216 zł brutto za obecność, produkcję i/lub wysoką jakość wykonywanej pracy
• Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.