Pracownik produkcji - praca od zaraz 18,70zł/h

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
- praca z rysunkiem technicznym
- Prace produkcyjne związane z produkcją kanałów wentylacyjnych: ciecie profili, gięcie/cięcie blachy, obsługa prostych maszyn do obróbki blachy.

Zapewniamy:
- umowa zlecenie
- praca na cały etat
- stawka 2400 zł netto (przy założeniu pracy 160h x 14 zł netto)
- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Posiłek w pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na produkcji
-dobra organizacja czasu pracy
-umiejętność pracy w zespole

Osoby chętne prosimy o przesyłanie swoich aplikacji lub kontakt telefoniczny 790 790 446