Pracownik Produkcji - Praca na Weekendy

Work Service S.A.

Sosnowiec, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:

• Wkręcanie zaworów;
• Czyszczenie butli;
• Pakowanie butli;
• Naklejanie naklejek;
• Malowanie sitodruku;
• Obijanie butli;
• Zawieszanie butli;
• Znakowanie butli;
• Odbieranie i układanie na palety;
• Rozładunek i załadunek butli z pieca;
• Próby szczelności.

 Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
• Zdolności manualne;
• Dyspozycyjność do pracy w weekendy;
• Motywacja do pracy.

Oferujemy:

• Umowę o pracę za naszym pośrednictwem;
• Stabilne zatrudnienie;
• Możliwość przejścia pod strukturę Klienta;
• Pracę w weekendy;
• Możliwość skorzystania z pakietu benefitów;
• Pracę również dla osób bez doświadczenia;
• Szkolenia wdrażające do pracy;
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na produkcji;
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
• Dogodną lokalizację w Sosnowcu – Pogoń;
• Opiekę koordynatora Work Service.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.