Pracownik produkcji - praca na dwie zmiany

Miechów, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy do pracy 60 osób w miejscowości Niepołomice do prostej i przyjemnej pracy manualnej polegającej na składania małych elementów.

PRACA DLA KAŻDEGO!!!!

Nie mieszkasz w Niepołomicach? Nie przejmuj się!

ZAPEWNIAMY DARMOWY TRANSPORT NA TRASIE:

KSIĄŻ WIELKI - MIECHÓW - NIEPOŁOMICE

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • składanie małych mechanizmów
  • osiem godzin spędzisz wykonując bezstresowe zajęcie w miłej atmosferze.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • chęci i motywacji do pracy
  • niewielkich zdolności manualnych, których nauczysz się w miejscu pracy.

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • darmowy transport
  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie zawsze do 10-tego dnia miesiąca- podstawa + premia + dodatki za brak absencji
  • pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku- wszystkie weekendy wolne
  • miłą i przyjazną atmosferę
  • stołówkę w miejscu pracy
  • dyżurujemy dla Was w każdym tygodniu- umowy, zaświadczenia i wszelkie potrzebne dokumenty dostarczymy w wymaganym terminie

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji- jeśli nie posiadasz cv- zadzwoń: 723-193-130

Numer referencyjny: PPN/01/2019/KLC

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy