Pracownik produkcji - praca na 2 zmiany

Gi Group Sp. z o.o.

Tychy, Mysłowice, Lędziny, Bieruń, śląskie

Miejsce pracy: Tychy, Mysłowice, Lędziny, Bieruń

Główne obowiązki:

• Montaż elementów części samochodowych.
• Wykonywanie prostych prac manualnych.

Wymagamy:

• Gotowości do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym.
• Sumienności i chęci do pracy.
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Pracę w znanej i stabilnej firmie.
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe plus premie.
• Wypłatę zawsze na czas!
• Możliwość długotrwałego zatrudnienia.
• Karta Multisport.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.