Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowice, Siechnice, Oława, dolnośląskie

Miejsce pracy: Stanowice, Siechnice, Oława

OBOWIĄZKI

  • przygotowywanie narzędzi niezbędnych do produkcji (tj. wykrojnik, materiał)
  • pomiar i pakowanie wyciętych elementów do kartonów
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności manualne
  • umiejętność logicznego myślenia, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (zmiana do wyboru)
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2560 zł brutto
  • premię roczną w przedziale 500-1000 zł
  • 150 zł premii i możliwą podwyżkę po okresie próbnym

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.