Pracownik produkcji - praca dla Kobiet i Mężczyzn

Work Service S.A.

Gliwice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Gliwice

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji - montaż
Miejsce pracy: Gliwice, ul. Leonarda da vinci

Zakres obowiązków:
* Obsługa linii montażowej;
* Realizacja produkcji zgodnie z procedurami;
* Dbanie o czystość w miejscu pracy.

Co oferujemy?
* Umowę o prace tymczasową;
* Pełen etat;
* Pracę w systemie 3-zmianowym;
* Wynagrodzenie zasadnicze + zwiększony dodatek nocny + premia
wydajnościowa;
* Przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju;
* Zdobywanie wiedzy w zakresu nowoczesnych procesów produkcji;
* Stałą opiekę konsultanta Work Service;
* Możliwość skorzystania z karty Multisport, opieki medycznej,
ubezpieczenia NNW.

Czego oczekujemy?
* Zdolności manualnych;
* Motywacji do pracy na linii produkcyjnej;
* Umiejętności pracy w zespole;
* Dyspozycyjności do pracy w trybie III zmianowym od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.