Pracownik produkcji - Poznań

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.

W związku z prowadzonymi aktualnie projektami rekrutacyjnymi dla naszego klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Opis stanowiska:

- prace pomocnicze przy podawaniu, zbieraniu i pakowaniu

- pomoc operatorowi maszyn

- przygotowywanie produktów niezbędnych do produkcji

- odbieranie produktów z linii produkcyjnej

- układanie, przenoszenie elementów

* praca na różnych działach

Oczekiwania:

- chęć do podjęcia pracy

- sprawność i siła fizyczna

- dyspozycyjność

- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + dodatki

- terminowe wynagrodzenie

- pierwsza umowa – zlecenie, po 2 tygodniach umowa o pracę

- możliwość przejęcia przez Klienta

- rzetelne i kompetentne podejście ze strony pracodawcy

- możliwość pracy od zaraz

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

* Oferta pracy stałej

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.