Pracownik produkcji - Pomocnik

All Metal Technics Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma All Metal Technics Sp. z o.o. poszukuje pracownika produkcji- pomocnika w branży metalowej.

Do obowiązków pracownika będzie należało wspieranie procesów produkcji ogrodzeń stalowych:

  • Dostarczanie materiału wózkiem widłowym pod stanowisko spawaczy.
  • Odbiór materiału i szeregowanie go w magazynie.
  • Selekcja profili stalowych pod względem jakości.
  • Obsługa wiertarek, pił i innych elektronarzędzi.
  • Dbanie o porządek na hali.

Praca w systemie jednozmianowym w małej rodzinnej firmie. Bardzo koleżeńska atmosfera.

W zamian za wysoki profesjonalizm gwarantujemy:

  • Stałą pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Darmowe przejazdy do Polski/Niemiec
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Dużą liczbę nadgodzin

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • własny samochód jest atutem.
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Warunek niezbędny.
  • Uprawnienia na wózki widłowe.

Kandydaci spełniający wymagania, proszeni są o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z obróbką met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne