Pracownik produkcji – pomocnik operatora maszyny drukującej, sztancującej i składająco-klejącej

August Faller Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Do naszego zakładu w Łodzi poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań

  • realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami,
  • wspieranie operatorów maszyn drukujących, sztancujących, składająco-klejących,
  • dbanie o jakość wyrobów,
  • dbanie o utrzymanie czystości i porządku w obszarze roboczym,
  • dbanie o zapewnienie środków produkcyjnych, materiałów oraz wyposażenia stanowiska,
  • zgłaszanie awarii i zakłóceń pracy maszyn,
  • realizowanie planów czyszczenia i konserwacji maszyn,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach produkcyjnych (mile widziane),
  • wykształcenie związane z branżą poligraficzną (mile widziane),
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - także w porze nocnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość zasad GMP (mile widziana).

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karnet sportowy OK System,
  • karta przedpłacona Flexi Pass (kino, teatr, sport),
  • dopłata do wypoczynku – świadczenie finansowe,
  • świadczenie finansowe z okazji,
  • świąt Bożego Narodzenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • zawodowego i rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • przyjazna atmosfera pracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą oraz spełniają wyżej wymienione wymogi, zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną, korzystając z przycisku "Aplikuj".

Cenimy sobie różnorodność. Jesteśmy otwarci na kandydatów w każdym wieku oraz na osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
Nowy Józefów 64E
94-406 Łódź
www.august-faller.com