Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 6/PRODMAN/DE/18
GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta we wschodnich Niemczech – w okolicy Berlina u światowej sławy producenta pojazdów szynowych kandydatów na stanowiska:

Pracownik produkcji pojazdów szynowych

Zakres obowiązków:

praca dla monterów, stolarzy, ślusarzy, spawaczy, mechaników, instalatorów
- montaż silników oraz części pojazdów szynowych
- czytanie planów i dokumentacji technicznej
- kontrola jakości maszyn
- montaż i składanie elementów według rysunku technicznego

Oferujemy:

- wynagrodzenie: stawka 14,00 Euro/h brutto
- dietę dzienną
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym podstawowe porozumiewanie się
- udokumentowane doświadczenie w zawodzie min. 2-3 lata
- wykształcenie kierunkowe
- dobry stan zdrowia i niekaralność
- odpowiedzialność i samodzielność w pracy
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:
- posiadanie prawa jazdy i samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis