Pracownik produkcji podzespołów elektronicznych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, Mierzyn, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin, Mierzyn

OBOWIĄZKI

Jesteś na etapie zdobywania doświadczenia zawodowego?

Liczy się dla Ciebie stabilne zatrudnienie?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

WYMAGANIA

Swoją ofertę kierujemy do osób aktywnych, chętnych do nauki i mających motywację do pracy.

Nie masz doświadczenia? Jesteś na początku rozwoju zawodowego? Nieważne. Przeszkolimy Cię i z nami zaczniesz je zdobywać. Dla nas liczy się zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Pracowałeś w podobnej branży, ale nie czułeś się doceniany? U nas będzie inaczej.

OFERUJEMY

Nie tylko wymagamy, wiele dajemy od siebie!

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, premie uznaniowe, nagrody za frekwencje, premię za wydajność w pracy i wiele innych.

Co musisz zrobić, aby podjąć pracę? Wystarczy, że wyślesz nam swoją aplikację, a my w odpowiedzi udzielimy Ci wszystkich szczegółowych informacji dotyczących firmy i zatrudnienia.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy