Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

Pracownik produkcji palet

Dania, Faaborg, zagranica

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Praca w zakładzie produkującym palety drewniane. Zadania m.in. zbijanie palet drewnianych za pomocą gwoździarki.

Wymagania

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- godziny pracy: pon - wt 16:00-02:00, śr-czw 16:00-01:00 (dodatki zmianowe),

- 12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny,

- kontrakt według duńskiej umowy związkowej,

- ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe ,

- pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),

- składki emerytalne,

- opieka koordynatora ,

- wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.

Oczekujemy:

- udokumentowanego doświadczenia w pracy fizycznej,

- doświadczenia w obsłudze gwoździarki – mile widziane

- znajomości j. angielskiego – duży atut

- prawo jazdy i własne auto - duży atut

Jesteśmy częścią duńskiej firmy BlueCollar A/S. Specjalizujemy się w dostarczaniu... wykfalifikowanego personelu dla duńskich pracodawców na terenie całej Danii – głównie w sektorze przemysłowym, budowlanym oraz na produkcji.

W codziennej pracy kierujemy się naszymi podstawowymi wartościami: uczciwość – zaufanie – lojalność. Każdy pracownik jest dla nas ważny dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze relacje były w pełni przejrzyste i zrozumiałe. Nawiązując współpracę z nami masz pełną gwarancję, że wszelkie przepisy i regulacje prawne związane z zatrudnieniem w Danii są zachowane i przestrzegane.

Jeśli szukasz pracy w Danii: legalnej, pewnej i bezpiecznej to jesteś we właściwym miejscu – właśnie to oferujemy. Nie musisz martwić się o: zakwaterowanie, kwestie formalne np. karta podatkowa, ubezpieczenie zdrowotne – organizujemy to dla Ciebie, zapewniamy wsparcie kordynatora 24/7, pełną obsługę w języku polskim i wiele więcej.. zadzwoń do nas i przekonaj się sam.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne