Pracownik produkcji/ pakownie pierników

Kirsch Consulting

Niemcy, Norymberga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja pracy ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy. Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w zakładzie zajmującym się produkcją pierników w Norymberdze.

Zakres obowiązków

  • pakowanie artykułów spożywczych (pierniki, ciastka)
  • prace produkcyjne
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

Poszukiwane kompetencje

  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. b oraz własny samochód
  • chęć do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane pary

Oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich (pełen dostęp do świadczeń socjalnych)
  • darmowe zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dodatki zmianowe (w przypadku pracy w godzinach nocnych + 25% od podstawy)
  • pomoc w załatwieniu zasiłku dla dzieci
  • wsparcie organizacyjne (dojazd do pracy/szkolenia/formalności) na miejscu pracy
  • zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia
  • obuwie robocze
  • pracę do okresu Świąt Bożego Narodzenia
  • opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy

Prezentacja firmy

Kirsch Consulting wywodzi się z grupy firmowej Kirsch Unternehmen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis