Pracownik produkcji- pakowanie części

OTTO Work Force

Mysłowice, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Mysłowice

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref.: SP/09/17/2/MM

Obowiązki:

• pakowanie detali do pudełek zgodnie ze specyfikacją
• selekcja części
• obsługa urządzeń pakujących
• pakowanie ręczne detali
• etykietowanie pudełek zgodnie ze specyfikacją
• segregacja i układanie etykietowanych pudełek
• utrzymanie porządku na stanowisku pracy
• sporządzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,

Wymagania

• wykształcenia zawodowego
• dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin
• dużego zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• stabilność zatrudnienia
• konkurencyjne wynagrodzenie + premie
• możliwość pracy w nadgodzinach
• dofinansowanie do posiłków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.