Opis stanowiska pracy

Zadania:
• pakowanie produktów do kartonów,
• etykietowanie,
• obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
• dbałość o bezpieczeństwo i jakość pracy.

Wymagania

Wymagania:
• książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• nie wymagamy doświadczenia dzięki szkoleniom zdobędziesz je z nami,
• gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym, 3-zmianowym.

Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym przyjazną atmosferę pracy,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń),
• liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
• pakiet benefitów, między innymi:
-ubezpieczenie grupowe,
-bony świąteczne,
-pożyczki dla pracowników,
-bezpłatne szczepienia przeciw grypie,
-stołówka pracownicza ,
-rabaty na firmowe zakupy,
-dopłata do dojazdów do pracy na każdą zmianę,
-program MyBenefit.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany kontakt:

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
43-200 Pszczyna Ul. Korczaka 5

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Inne