Opis stanowiska pracy

- montaż końcowy elementów rolet i żaluzji zewnętrznych,
- pakowanie elementów składowych rolet i żaluzji,
- proste prace produkcyjne: obsługa maszyn do produkcji rolet,
- kontrola jakości według wytycznych obowiązujących w firmie.

Oferujemy:

- stawkę godzinową wzrastającą od 11,08 € brutto.
- pracę w systemie zmianowym
- zakwaterowanie zorganizowane i częściowo opłacone przez pracodawcę,
- umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi.

Wymagania

znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się,
gotowość do pracy zmianowej,
zdolności manualne,
wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna,
dobry stan zdrowia.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
11,8PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji