Pracownik produkcji / pakowacz

TORINO Sp. z o.o.

Marki k/Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Torino poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • ręczne wyrabianie mas karmelowych,
  • konfekcjonowanie wyrobów cukierniczych praca przy pakowaniu produktów cukierniczych,
  • foliowanie, etykietowanie produktów cukierniczych,
  • proste prace na linii produkcyjnej
  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • utrzymanie stanowiska pracy we właściwym stanie technicznym i higienicznym.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, ale nie konieczne,
  • wykształcenie zawodowe bądź średnie,
  • dyspozycyjność
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, lub zaświadczenie sanitarno-epidemiologiczne,
  • chęć do pracy,
  • brak nałogów.

Miejsce pracy: ul. Piłsudskiego 190, Marki

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji