Pracownik produkcji - OTWARCIE NOWEJ HALI! Bez doświadczenia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę Klienta,
  • praca na pełny etat,
  • wynagrodzenie podstawowe - 17 zł.brutto/h + premia do 800zł + dodatki,
  • karnet sportowy OK System,
  • program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską niemal ze wszystkich okolicznych miast,

Oferta pracy tymczasowej

Oczekujemy:

  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
  • pracowitość, sumienność, chęci do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Zadania:

  • praca na produkcji w branży motoryzacyjnej,
  • praca przy maszynach w ruchu,
  • zatrudnienie na pełny etat w systemie 4 brygadowym,

Masz znajomych, którzy poszukują pracy? Poleć ADECCO! Mamy więcej wolnych miejsc pracy!

Numer referencyjny: ADPP/05/2018/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.