Pracownik Produkcji / Operator

Wiper Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem
odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

PRACOWNIK PRODUKCJI / OPERATOR

Miejsce pracy: Mikołów
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • praca związana z produkcją elementów ze stali nierdzewnej, głównie z blach;
  • przygotowanie półproduktów przed spawaniem;
  • obróbka półproduktów po spawaniu (np. nadawanie powierzchni poler, szlif, mat);
  • proste prace manualne na różnych etapach produkcyjnych;
  • szkolenia i nadzór pracy na każdym etapie produkcji.

Wymagania:

  • mile widziane, lecz nie wymagane doświadczenie na podobnych stanowiskach;
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem);
  • dbałość o powierzony sprzęt;
  • chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności;
  • sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań;
  • dostosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości.

Oferujemy:

  • stałe miejsce pracy;
  • możliwość stałego zatrudnienia na zasadzie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji (praca na maszynach CNC i innych do obróbki stali nierdzewnej).
  • możliwość zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Producent odwodnień liniowych i punktowych ze stali nierdzewnej do kabin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji