Aryzta Polska

PRACOWNIK PRODUKCJI /OPERATOR

Od: Aryzta Polska
Miejsce pracy: Michałów- Reginów k. Warszawa, Legionowo, Wieliszew

OPIS STANOWISKA

  • Prace pomocnicze na linii produkcyjnej przy wypieku pieczywa hamburgerowego
  • Prace na selekcji, pakowaniu,
  • Przygotowanie koszy i palet do produkcji,
  • realizację polityki jakości.

WYMAGANIA

  • dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu poszczególnych obowiązków,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wysoka motywacja,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadówka),
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie w wysokości 2800zł brutto + premia miesięczna,
  • szkolenia wewnętrzne na operatora wózka widłowego i innych operatorów maszyn,
  • pakiet świadczeń dodatkowych – w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej.