Pracownik produkcji/Operator wózka widłowego

Gi Group Poland S.A.

Nidzica, warmińsko-mazurskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Nidzica
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Obsługa taśmy produkcyjnej
• Sortowanie owoców i warzyw
• Obsługa maszyn produkcyjnych
• Obsługa wózka widłowego (na stanowisku operatora wózka)

CZEGO OCZEKUJEMY?

• Dyspozycyjnosci do pracy w systemie 3 zmian
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej szybkiego wyrobienia

• Uprawnień na wózki widłowe UDT (na stanowisku operatora wózka)

CO OFERUJEMY?

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
Umowa zlecenie lub umowa o pracę - w zależności od stanowiska
• Dojazd busem pracowniczym do pracy oraz z pracy dla osób z Nidzicy
• Benefity (m.in.: karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie Allianz)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40 -082 Katowice. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.