PRACOWNIK PRODUKCJI/OPERATOR PRODUKCJI

SONKO Sp. z o.o.

BIELANY WROCŁAWSKIE, dolnośląskie

Jesteśmy obecni na rynku od roku 1989. Naszym celem od zawsze jest dostarczanie klientom zdrowych i smacznych produktów z najwyższej jakości składników. Zaczynaliśmy od małej firmy rodzinnej, aby stać się liderem na polskim rynku zdrowej żywności.

Portfolio produktowe Sonko to m.in. wafle ryżowe, cienkie wafle jaglane i ryżowe z dodatkami superfoods, pieczywo lekkie, wafle ryżowe mini, płatki śniadaniowe, maca, suchary i chipsy. To również bogata oferta kasz, ryżu oraz mixów ziaren marki Risana, która od lat buduje naszą pozycję lidera sprzedaży w segmencie dryfood.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: SONKO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: BIELANY WROCŁAWSKIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Kontrola jakości produktu gotowego;
  • Układanie i oklejanie zapakowanych wyrobów na paletach;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą;
  • Utrzymywanie w czystości stanowiska pracy.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Zmysłu technicznego, zdolności manualnych;
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn i/lub pracy na liniach produkcyjnych;
  • Gotowości do pracy w zmianowym systemie czasu pracy;

OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe na życie i NNW;
  • Kartę Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.