Pracownik produkcji/ Operator montażu urządzeń elektronicznych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sieradz, łódzkie

Miejsce pracy: Sieradz

Numer ref. PRO/056/MŁO

Zadania:

  • Wykonanie działań montażowych (montaż ręczny, montaż mechaniczny) z zachowaniem parametrów technicznych i jakościowych montażu, pakowanie, testowanie oraz dystrybucja urządzeń elektronicznych
  • Odpowiedzialność za powierzony materiał, dokumentację oraz narzędzia i urządzenia

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (nowe dłuższe umowy - pierwsza umowa 3 mce, kolejne 3 – 6 miesięcy, po max. 18 m-cach zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta)
  • Możliwość awansu w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • MANPOWER proponuje Pracownikom możliwość korzystania z pakietu MANPOWER PREMIUM - dodatkowe ubezpieczenie grupowe PZU, opieka medyczna MEDICOVER, karta MULTISPORT
  • KLIENT proponuje Pracownikom – dofinansowanie do obiadów na stołówce pracowniczej, imprezy integracyjne, bony świąteczne dla Pracowników, paczki świąteczne oraz imprezy okolicznościowe dla dzieci Pracowników
  • Bezpłatny transport: ZDUŃSKA WOLA – SIERADZ - ZDUŃSKA WOLA
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2, 3 zmianowym lub równoważnym (12 godzin dzień, 12 godzin noc, dwa dni przerwy)

Zachęcamy do kontaktu pod numerem: 606 650 389
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials