Pracownik Produkcji / Operator Maszyny

Gi Group Poland S.A.

Luboń, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Luboń
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zasypywanie form granulatem, zamykanie/otwieranie form,
  • obsługa maszyn rotospeed,
  • obróbka gotowych produktów (czyszczenie, opalanie),
  • bieżąca kontrola stanu form, maszyn i zgłaszanie usterek,
  • nanoszenie danych produkcyjnych do systemu.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (6.00-18.00 / 18.00-6.00),
  • zdolności manualne,
  • dokładności i sumienności.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie ok. 5100 zł brutto/miesięcznie (podstawa i premie),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji zarządzanej według najwyższych standardów,
  • Bezpłatną opiekę medyczną dla pracownika i rodziny,
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty multisport, karta lunchowa,
  • Świadczenia socjalne z ZFŚS,
  • Posiłki regeneracyjne w okresie zimowym,
  • Przyjazną i rodzinną atmosferę,
  • Możliwość zaznajomienia się i podpatrzenia miejsca pracy przed zatrudnieniem.

Aleksandra Skotnicka
M: +48 501 540 262
E: Aleksandra.Skotnicka@gigroup.com.pl]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.