Pracownik produkcji/ Operator maszyn

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze

Oferta:

  • Umowa o pracę na cały etat
  • Praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku 6-14, 14-22, wolne weekendy
  • Podwyżka stawki po trzech przepracowanych miesiącach
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Szybki proces rekrutacyjny (etapy rozmów: telefoniczne, a później online)
  • Poszukujemy osób do współpracy długofalowej
  • Realna szansa na rozwój, możliwość awansu

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Mile widziana umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych i suwmiarki
  • Zmysł techniczny

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkujących części prototypowe układu chłodzenia
  • Manualne składanie aluminiowych części na początku procesu produkcyjnego
  • Segregowanie, czyszczenie elementów przed dopuszczeniem do montażu
  • Tworzenie raportów zmianowych podsumowujących pracę
  • Współpraca z ustawiaczem w celu sprawnego i szybkiego ustawienia maszyny produkcyjnej
  • Aktywny udział w tworzeniu i uruchomieniu procesu produkcyjnego od postaw

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Wyślij SMS o treści: ’ZABRZE’ na numer 606 821 065! Oddzwonimy z ofertą!

Nr ref.: OMA/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy