PRACOWNIK PRODUKCJI / OPERATOR MASZYN

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze
Dla nas codzienność każdego dnia to więcej niż wprowadzenie na rynek najnowszego produktu lub technologii. Chodzi o poprawę codziennego życia milionów. Pozostając pokornym i otwartym na nowe pomysły – chcemy przesuwać możliwości w gotowaniu, porządkowaniu i dobrym samopoczuciu w domu. Ale aby to robić, potrzebujemy więcej osób, które chcą wprowadzać innowacje i mają pomysły, jak zmienić życie w domu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zapewnienie płynności produkcji poprzez montaż przy linii produkcyjnej okapów kuchennych oraz ich podzespołów
- obsługa maszyn (prasy, giętarki, zgrzewarki) w zakresie produkcji komponentów do okapów
- dbałość o jakość produkowanych materiałów

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
- atrakcyjne wynagrodzenie
- koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta przedpłacona)
- bogaty system premiowania oraz świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)
- pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy
- pracę w systemie 3-zmianowym

OCZEKUJEMY:
- zdolności manualnych i precyzji w wykonywanych czynnościach
- zaangażowania i motywacji do pracy
- otwartości i umiejętności współpracy w zespole
- dbałości o porządek na stanowisku pracy

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
- doświadczenie w obszarze produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.