Pracownik produkcji – operator maszyn

BIURFOL Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

BIURFOL - przedsiębiorstwo o 30-letnim doświadczeniu produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej. Specjalizujemy się w wytwarzaniu artykułów biurowych standardowych i personalizowanych z folii PCV oraz PP.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Toruń

Jeden z największych w kraju producentów artykułów biurowych i szkolnych z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Zadania:

  • obsługa maszyn
  • pomoc w drobnych pracach na produkcji

Wymagania:

  • gotowość pracy w systemie dwuzmianowym
  • sprawność manualna
  • zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • dokładność i precyzja
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • możliwość skorzystania z dodatkowych profitów w postaci kart medycznych, rekreacyjnych oraz żywieniowych