Pracownik produkcji – operator maszyn

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

nr ref. MA/PPOM/09/2017

Zakres obowiązków:

• obsługa maszyn produkcyjnych (wtryskarek),
• realizacja planów produkcyjnych,
• przygotowywanie surowca do procesu produkcji,
• kontrola jakościowa i wizualna produkowanych komponentów
• współpraca z Działem utrzymania ruchu oraz jakości

Wymagania

• wykształcenia min. zawodowego,
• chęci oraz motywacji do pracy przy produkcji,
• odpowiedzialności, komunikatywności,
• dokładności i systematyczności,
• zaangażowania oraz sumienności w pełnieniu obowiązków,
• gotowości do nawiązania dłuższej współpracy,
• mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji.

Oferujemy:

• ciekawą, stałą pracę w międzynarodowej firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie (stawka 16zł brutto/h + premia),
• pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych,
• pracę w systemie 3. zmianowym,
• wysoki standard pracy i liczne szkolenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.