Opis stanowiska pracy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

• Realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe

• Należyte raportowanie wykonanej produkcji

• Utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku

• Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy

• Wykazywanie inicjatywy do podnoszenia swoich kwalifikacji

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na wydziałach produkcyjnych, mile widziane w branży motoryzacyjnej

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

• Zaangażowanie i motywacja

Mile widziane:

• Podstawy budowy i zasady działania maszyny odlewniczej lub pras hydraulicznych

• Doświadczenie w pracy z ciekłym metalem

• Uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice

• Doświadczenie w kontroli jakości detali

• Uprawnienia SEP typu E-G1

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Umowę o pracę na pełny etat

• Możliwość przyuczenia do zawodu

• Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:

  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
  • Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
  • Karta sportowa "Multisport"
  • Prywatna opieka medyczna

Prezentacja firmy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne