Pracownik produkcji - operator maszyn (do przyuczenia)

Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny

Swarzędz, wielkopolskie

Serwis Personalny jest agencją rekrutacyjną (nr 6800), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz

Zakres obowiązków:
- obsługa wytłaczarki i linii produkcyjnej,
- kontrola jakościowa produktu,
- realizacja planu produkcyjnego,
- prowadzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia nowych umiejętności,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- umowę zlecenie,
- pracę w małej i spokojnej Firmie z tradycjami,
- okres sprawdzający przez Serwis Personalny,
- siedzibę firmy w Jasinie koło Swarzędza.

- zmysł techniczny,
- doświadczenie w pracy na produkcji lub motywacja do jego zdobycia,
- gotowość do pracy w systemie równoważnym,
- sumienność i dobra organizacja pracy,
- zdolności manualne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku.