PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR MASZYN CNC

Schrag Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki, k., Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma SCHRAG od ponad 50 lat specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów dla budownictwa przemysłowego. Jesteśmy wytwórcą kształtowników stalowych giętych na zimno.

Klienci z całej Europy ufają SCHRAG. Na to zaufanie składa się codzienna praca ponad 450 pracowników w 13 zakładach. Dokładamy wszelkich starań w zakresie jakości i niezawodności, by nasza firma była liderem w swojej branży. Bezkompromisowe zorientowanie na Klienta jest istotnym elementem wieloletniej historii grupy SCHRAG. Jest także bazą dla rozwoju nowych produktów oraz usług, jak i inwestycji w nowoczesny park maszynowy oraz know-how naszych pracowników.

Nasza firma jest solidnym i niezawodnym partnerem, dla swoich Klientów staramy się osiągnąć: jakość, szybkość, niezawodność

Dlatego dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy kandydatów do podjęcia pracy jako :

PRACOWNIK PRODUKCJI-OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy : Konstantynów Łódzki (rejon ŁSSE)

Do zadań osoby zatrudnionej ww. stanowisku należeć będzie: pomoc w obsłudze/obsługa maszyn produkcyjnych do obróbki metalu tj. : prasy krawędziowe, gilotyny , wykrawarki itp.

Od kandydatów oczekujemy :

  • motywacji do pracy
  • doświadczenia w pracy na produkcji, które będzie dodatkowym atutem
  • najchętniej wykształcenia w zawodach związanych z obróbką metalu
  • dokładności, sumienności , odpowiedzialności
  • chęci do podwyższania kwalifikacji zawodowych

Oferujemy :

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podwyższenia kwalifikacji /awanse stanowiskowe
  • pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Dojazd środkami komunikacji miejskiej z Łodzi i Pabianic (BUS)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Schrag jest przedsiębiorstwem rodzinnym działającym od 1892 r w br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka