Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2017.

Pracownik produkcji (Operator linii cięcia) - 2 zmiany Łódź Widzew

łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • odbiór gotowych elementów z tworzywa sztucznego,
  • wstępna kontrola jakości i pakowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy produkcji bądź pokrewne,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • perspektywę stałego zatrudnienia przez pracodawcę - użytkownika,wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, programu lojalnościowego dla pracowników oraz karty Multisport

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja