Pracownik produkcji; Operator CNC

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Miejsce pracy: Zawiercie

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy na stanowisko Operatora CNC - bez doświadczenia

Zadania:

Obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych CNC
Praca z rysunkiem technicznym, suwmiarką

Wymagania:

Nie potrzebujemy doświadczenia ani kursu CNC!
Podstawy rysunku technicznego i suwmiarki
• Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
• Chęć do pracy

 Oferta:

stawka miesięczna do 4674 zł brutto*
14 dniowe szkolenie wdrożeniowe – wszystkiego Cię nauczymy!
Umowa o pracę na cały etat
Liczne premie (frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa)
4 brygadowy system pracy po 8h (wolne święta, co 4 niedziela)
Pakiet benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, zniżki u naszych partnerów)
System płatnych poleceń pracowniczych do 1500zł brutto
Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia - będziemy do Twojej dyspozycji na terenie zakładu!
Bezpłatny przewóz z ponad 20 miejscowości w województwie śląskim: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Myszków, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice, Jaworzno, Lelów. Nowa trasa z Katowic, Tychów, Sławniowa, Pilicy oraz Ogrodzieńca!

Jesteś zainteresowany/a? Zostaw nam swój kontakt a oddzwonimy i umówimy się na spotkanie.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (bezpłatny dojazd)

Nr ref.: PP/2168/JST
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials