Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/06/2018.

PRACOWNIK PRODUKCJI - ODLEWNIA

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Brembo Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wizualna kontrola jakości odlewów żeliwnych tarcz hamulcowych;
  • oczyszczanie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej za pomocą prostych narzędzi;
  • przestrzeganie wymaganego planu produkcji;

OCZEKUJEMY:

  • bardzo dobrej kondycji (ciężka praca fizyczna);
  • mile widziani pracownicy przemysłu ciężkiego, huty oraz pracownicy budowlani;
  • zaangażowania, chęci i motywacji do pracy;
  • dyspozycyjności do pracy w trzyzmianowym systemie 4-brygadowym;

OFERUJEMY

  • praca od zaraz w nowym zakładzie odlewni Brembo w Dąbrowie Górniczej;
  • pracę w systemie brygadowym (dni wolne ruchome);
  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia (od 3600 brutto/miesiąc);
  • coroczny system podwyżek wynagrodzeń;
  • pakiet benefitów: system premii rocznych, system nagród KAIZEN, możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej;
  • pakiet socjalny: bony żywnościowe dla pracowników, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1 zł, wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny, dofinansowanie do kolonii dla dzieci;
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków);

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider... dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.
Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 18 krajach na świecie, a od prawie 12 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. Obecnie pracuje dla nas ponad 1300 osób w trzech funkcjonujących fabrykach: w Częstochowie i Dąbrowie Górniczej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy