Pracownik produkcji→od zaraz!

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości
  • praca na produkcji w branży automotive
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • praca w miejscowości Michealu in Oberfranken

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2/B1),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane pary
  • mile widziane prawo jazdy i samochód
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • punktualność i samodzielność
  • odpowiedzialny stosunek do pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą
  • wynagrodzenie: stawka początkowa 10,15€ brutto/h + 25€ diety dziennej
  • dodatki zmianowe
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie)
  • bezpłatne ubranie robocze
  • długotrwałą pracę w renomowanej firmie w Niemczech
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.