Pracownik produkcji / obsługa automatów i linii

Colian Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Colian Holding SA to prężnie działająca grupa kapitałowa, skupiająca silne polskie marki. W skład grupy wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o., producent słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów oraz Colian Logistic sp. z o.o., zajmująca się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla marek: Solidarność, Goplana, Grześki, Jutrzenka, Appetita, Hellena a także klientów zewnętrznych z różnych branż.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym,
  • Prace manualne związane z pakowaniem wyrobów gotowych,
  • Bieżące utrzymywanie stanowiska oraz podręcznego sprzętu w czystości.

Wymagania

  • Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolności manualnych
  • Gotowości do wykonywania pracy stojącej
  • Dokładności, rzetelności
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w systemie 3-zmianowym, czterobrygadowym
  • Umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia współpracy
  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG
  • Pracę dynamiczną i pełną wyzwań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.