Opis stanowiska pracy

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie.W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.

Agencja Pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta pracowników produkcyjnych do pakowania i sortowania warzyw i owoców

Miejsce pracy:

Kwidzyn

Oferujemy:

-pracę po 8 godzin

-stabilność zatrudnienia , praca na długi okres

-stawka godzinowa-17zł brutto

-zapewniamy transport

-praca III zmianowa w systemie 4 brygadowym

Proszę o kontakt pod numerem telefonu 664-018-171

Wymagania

Wymagania:

-ukończone 18 lat

-motywacja i chęć do pracy

-książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobienia

-mile widziane prawo jazdy kat.B

-mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe UDT

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie