HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Pracownik produkcji (Niemcy)

Miejsce zatrudnienia: Meinerzhagen, Niemcy

Obsługa maszyn produkcyjnych

Firma produkująca przedmioty z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Meinerzhagen, Nimecy

!Rozpoczęcie projektu maj 2018r!

Wymagania:
*znajomość języka Niemieckiego w stopniu minimum podstawowym
*dokładność
*sumienność
*mile widziane prawo jazdy kat.B oraz możliwość wyjazdu własnym samochodem

Obowiązki:
*odbieranie wytworzonych plastikowych pojemników
*układanie wytworzonych pojemników
*kontrola kubków pod względem jakości, kompletności
*pakowanie plastikowych kubków

Oferujemy:
• ciekawą pracę,
• praca dla znajomych, rodzin,
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z pełnym ZUS,
• zapewnione i opłacone zakwaterowanie w Niemczech,
• Codziennym wsparcie Koordynatora z Polski.

Kontakt: 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.