Pracownik produkcji - nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Oleśnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Oleśnica

OBOWIĄZKI

  • obsługa linii do wytłaczania rur w pełnym automacie i/lub półautomatyczna
  • obsługa kielicharki
  • odbiór i pakowanie wyrobów gotowych
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dokładność i odpowiedzialność
  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zapraszamy osoby z dowolnym profilem wykształcenia

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,71 złotych brutto plus premia 30%
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.