Pracownik produkcji - nie wymagamy CV - Chełmek

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Chełmek, małopolskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Chełmek

Opis stanowiska:

-obsługa maszyn i urządzeń
-obsługa narzędzi pomiarowych typu suwmiarka
-kontrola wizualna
-praca zgodnie z instrukcją stanowiskową

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - prowadzimy szkolenia wdrażające

Oferujemy :

-umowę o pracę tymczasową

-wolne weekendy (praca w sb i ndz tylko dla chętnych na zapisy)

-stałe wynagrodzenie + dodatki:

* za pracę w godzinach nocnych +20%, nadgodziny +50%, weekendy +100%

-premie:

* absencyjną

* bhp (za brak wypadków)

* uznaniową

- ekwiwalent za pranie

- dodatek za przepracowanie 3 sobót w miesiącu

-transport pracowniczy na trasie z Oświęcimia i Chrzanowa do Chełmka

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.