Pracownik produkcji - nie wymagamy CV - Chełmek

małopolskie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

-obsługa maszyn i urządzeń
-obsługa narzędzi pomiarowych typu suwmiarka
-kontrola wizualna
-praca zgodnie z instrukcją stanowiskową

Wymagania

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - prowadzimy szkolenia wdrażające

Oferujemy :

-umowę o pracę tymczasową

-wolne weekendy (praca w sb i ndz tylko dla chętnych na zapisy)

-stałe wynagrodzenie + dodatki:

* za pracę w godzinach nocnych +20%, nadgodziny +50%, weekendy +100%

-premie:

* absencyjną

* bhp (za brak wypadków)

* uznaniową

- ekwiwalent za pranie

- dodatek za przepracowanie 3 sobót w miesiącu

-transport pracowniczy na trasie z Oświęcimia i Chrzanowa do Chełmka

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji