Pracownik produkcji (nawozy mineralno-organiczne) - nawet 15,22 euro/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kallo, zagranica

Miejsce pracy: Kallo
Poszukujesz długotrwałego zatrudnienia? Chciałbyś pracować w oparciu o umowę o pracę oraz otrzymywać wynagrodzenie w walucie eur

Świetnie trafiłeś! Dołącz do nas i zyskaj wynagrodzenie podstawowe w wysokości 13,50 euro brutto/h, które dzięki premii zmianowej wzrasta do 15,22 euro brutto/h.

Ponadto zapewniamy:
  •  umowę o pracę na zasadach oddelegowania do Polski
  •  kartę paliwową, dla osób mobilnych
  •  dodatek 100 euro brutto/mies. przy podwożeniu innego pracownika
  •  czeki żywieniowe: 3, 55 EUR
  •  inne benefity pozapłacowe

Istotne abyś:
  • posiadał doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • wykazywał się zmysłem technicznym
  • cechował sie wysoką motywacją do pracy
  • znał angielski w stopniu komunikatywnym
  • mógł wyjechać własnym samochodem

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad linią produkcyjną
  • ustawianie odpowiednich parametrów
  • konserwacja maszyn
  • prace porządkowe
  • przestrzeganie zasad bhp na terenie zakładu

Benefity:
  • Opieka lekarska
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy