Pracownik produkcji na 1 zmianę

Asistwork Sp z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

AWG Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Lokalizacja: Wysogotowo

Z Poznania oferujemy darmowy dojazd (autobus odjeżdża z ronda Kaponiera oraz Ogrodów)

Stanowisko: Pracownik produkcji

Oferujemy Tobie:

*Umowę zlecenie - po sprawdzeniu się - umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą!

*Wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h plus 1,00 zł do każdej godziny premii frekwencyjnej!

*Pracę w godzinach 6-14 (mile widziana dyspozycyjność na II zmianę)

Zakres obowiązków:

*Pakowanie gotowych urządzeń

*Kompletowanie, pakowanie i lutowanie elementów podzespołów sprzętu do inteligentnego domu (czujniki dymu, zalewu itd)

Jeśli:

*Masz zdolności manualne oraz dobry wzrok

*Jesteś gotowy/a do pracy na pełen etat

*Masz doświadczenie na produkcji

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
19PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia frekwencyjna w postaci 1 zł do każdej godziny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy