PRACOWNIK PRODUKCJI / MONTER

FPC POLSKA Sp. z o.o.

Przeźmierowo, wielkopolskie

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w budowie i wdrażaniu zaawansowanych systemów elektrycznej kontroli jakości.

Nasze aplikacje znajdują zastosowanie w branży samochodowej, kolejowej, gospodarstwa domowego oraz przemyśle lotniczym.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI / MONTER
w naszym oddziale w Przeźmierowie pod Poznaniem.

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów produktów
  • Testowanie urządzeń
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Kontrola jakości zmontowanych produktów

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych
  • Umiejętność obsługi narzędzi (w tym lutownicy)
  • Dobra organizacja pracy i analityczne myślenie
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w godzinach 8:00 – 16:00
  • Miłą atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.